Biblioteka IMUW

Biblioteka Instytutu Muzykologii

Adres:
Krakowskie Przedmieście 32
00-325 Warszawa
tel (48)225521534
email: bibl.imuz@uw.edu.pl

Oficjalna strona naszej biblioteki znajduje się tu.

Profil Biblioteki na BUWLOG

Na naszej stronie informacyjnej znajdą Państwo aktualne wiadomości pomocne w korzystaniu z naszej Biblioteki i BUW, a także garść wskazówek na temat przydatnych stron i portali internetowych. Zapraszamy!

Nasz katalog online obejmuje większość książek a także stale rosnącą liczbę płyt oraz druków muzycznych i jest wspólny z katalogiem BUW Chamo (można użyć filtru lokalizacji).

Uprzejmie informujemy, że od 2013 roku przestajemy wprowadzać nowe książki do alfabetycznego katalogu kartkowego, proszę szukać ich w katalogu online.

Na terenie Uniwersytetu osoby posiadające adres poczty UW i hasło do USOS mogą korzystać z sieci bezprzewodowej na własnym komputerze. Opis konfiguracji znajduje się tu. Istnieje też możliwość korzystania z lokalnego wifi, o które proszę pytać w Bibliotece.

OD 1 X 2013 NASZA BIBLIOTEKA WYPOŻYCZA KSIĄŻKI W SYSTEMIE KOMPUTEROWYM BUW.

Prosimy osoby mające konto w BUW o zamawianie naszych książek, druków muzycznych i płyt znajdujących się w katalogu online bezpośrednio ze strony BUW. W ten sposób będą Państwo pewni, że książka na Państwa czeka.

POSIADANIE NA KONCIE PRZETRZYMANYCH KSIĄŻEK POWODUJE JEGO ZABLOKOWANIE I ROZPOCZĘCIE NALICZANIA KAR. Prosimy o sprawdzanie konta pocztowego, które podali Państwo Bibliotece, ponieważ to na nie przysyłane są monity i zawiadomienia o zbliżającym się terminie oddania książek oraz dostępności zarezerwowanych pozycji.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYM REGULAMINEM

NUTY Z KOLEKCJI ANDRZEJA CHŁOPECKIEGO

Darmowy licznik odwiedzin